5 Adımda Spotify Takipçilerini Kaldırma ve Spotify Takipçilerini Silme

Spotify Takipçileri Nasıl Kaldırılır ve Spotify Kullanıcıları Nasıl Engellenir

Popüler müzik dinleme platformu Spotify, kullanıcıların uzun zamandır istediği spotify takipçi kaldırma özelliğini kullanıma sundu ancak spotify platformunda spotify takipçi silmek için spotify kullanıcı engelleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Spotify’ın yeni kullanıma sunduğu spotify kullanıcı engelleme özelliğini doğru bir şekilde kullanabilmeniz ve istemediğiniz spotify kullanıcılarından kurtulabilmeniz için size yardımcı olabilecek bir spotify takipçi silme yazısı hazırladık. Aşağıdaki adımları takip ederek spotify kullanıcı engelleme işlemini gerçekleştirerek spotify platformu içerisinde sizi rahatsız eden kullanıcılardan kurtulabilirsiniz.

spotify Takipçileri 5 Adımda Nasıl Kaldırılır?

Spotify kullanıcıları için yeni bir özellik olarak sunulan spotify takipçi kaldırma ve spotify takipçi engelleme özelliğini kullanabilmek için bilgisayarlardan yararlanmanız gerekiyor. Daha önce mobil cihazları kullanarak spotify takipçi silme işlemi yaptıysanız muhtemelen başarısız olmuş olabilirsiniz, şimdi yapmanız gereken spotify uygulamasını bilgisayarınıza indirmek ve aşağıdaki görseller ile 5 adımda spotify takipçi silme adımlarını takip etmek.

 1. Spotify’a giriş yapın ve sağ üst köşedeki profil adınıza tıklayarak profilinizi seçin.
 2. Önünüze açılan sayfanın ortasında yer alan takipçi sayılarına tıklayın.
 3. Takipçi listesinden engellemek istediğiniz profili seçin ve üzerine tıklayın.
 4. Karşınıza çıkan profilin üzerindeki üç noktaya tıklayın ve engelle seçeneğini seçin.
 5. Spotify takipçi kaldırma işlemi bu kadar kolay!

Spotify Takipçi Engelleme Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Spotify’da takipçi silme işlemi yoktur.
 • Spotify’da takipçi silmek yerine takipçiler engellenir ve kaldırılır.
 • Spotify’da engellediğiniz takipçilerin engelini kaldırabilirsiniz.

Spotify Nasıl Engellenir?

Spotify kullanıcılarını engellemek için yukarıdaki adımları kullanabilirsiniz ancak Spotify nasıl engellenir Müzik dinlerken oluşturduğunuz listeleri veya dinlediğiniz müzikleri anlık olarak kimsenin görmesini istemeyebilirsiniz veya tanımadığınız kişileri engellemek isteyebilirsiniz, bunun için Spotify kullanıcılarını engellemeniz gerekiyor, aşağıdaki adımları takip ederek Spotify’ı engelleyebilirsiniz.

 1. Engellemek istediğiniz kullanıcıyı seçin. Kullanıcıyı bulmak için çalma listelerini veya kullanıcı adını arayarak bulabilirsiniz.
 2. Artık engellemek istediğiniz hesabı bulduğunuza göre, hesabın yanındaki üç noktaya tıklayın ve karşınıza çıkacak olan “engelle” seçeneğine tıklayın.
 3. Bazen engelle seçeneği görünmeyebilir ve görünmüyorsa profiliniz engelleme yetkisine sahip değildir çünkü Spotify’da sanatçılar dışında herkes engellenebilir.
 4. Sanatçıları değil kullanıcıları engellemek istiyorsanız “engelle” seçeneğine tıklayın.

İçeriklerimiz ilginizi çekebilir

 1. Instagram Keşfet Etiketleri
 2. Roblox Şarkı Kodları
 3. Netflix İzleme Geçmişini Silme

Spotify Engeli Nasıl Kaldırılır?

Spotify platformuna engelleme özelliği yeni geldiği için kullanımı ile ilgili birçok şey kafa karıştırıcı olsa da spotify engel kaldırma ve spotify takipçi kaldırma işlemi oldukça basittir. Hazırladığımız bu yazı başlığı altında spotify’da engellediğiniz hesapların engelini kaldırmak için izleyeceğiniz adımları hazırladık, bu adımları takip ederek spotify engelini kaldırabilirsiniz.

 • Engellediğiniz hesabın profiline gidin.
 • Profildeki üç noktaya tıklayın.
 • Engellemeyi kaldır özelliğine tıklayın ve kaldırın.

4 thoughts on “5 Adımda Spotify Takipçilerini Kaldırma ve Spotify Takipçilerini Silme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *