2023 En İyi Postegro Benzeri Uygulamalar Listesi

En İyi Postegro Benzer Uygulamalar 2023

Sosyal medya hesaplarını kullanırken gizli bir hesaptan istek geldiğinde hesabı görmek için postegro uygulaması kullanılıyordu ancak postegro kaldırıldıktan sonra postegro yerine gelen bir uygulama bulmak oldukça zorlaştı. Bu yazımızda sizler için postegro benzeri uygulamaların ve postegro benzeri sitelerin bir listesini hazırladık, aşağıda postegro gibi uygulamalar kullanarak gizli instagram hesaplarını inceleyebilirsiniz.

Postegro Benzer Uygulamalar Ücretsiz Listesi

Sosyal medya kullanıcılarının postegro benzeri uygulamaları kullanmasının en önemli nedeni günümüzde sıkça duyduğumuz stalk yapma ihtiyacıdır. Postegro, merak ettikleri gizli bir hesabı incelemek ya da gizli bir hesaptan istek geldiğinde hesabın kim olduğunu anlamak için kullanılıyordu.

Ancak postegro kapatıldıktan sonra yerine gelen uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor ancak postegro gibi uygulamalar ne kadar güvenli, hangisi kullanılmalı gibi birçok soruyla uğraşmaktan kurtulacaksınız, biz de aşağıda sizler için postegro benzeri uygulamaların bir listesini hazırladık. İnstgaram benzeri uygulamalar ile ilgili yazımıza da bakabilirsiniz.. İnstgaram benzeri uygulamalar ile ilgili yazımıza da bakabilirsiniz..

Postegro uygulaması gizli bir hesap tarafından arkadaşlık isteği aldığınızda ya da gizli bir hesabı stalklamak istediğinizde kullanılıyordu ancak postegro uygulaması kapatıldıktan sonra postegro yerine gelen uygulamaların sayısı arttı. postegro benzeri uygulamaların başında pingru uygulaması geliyor.

Pingru, postegro uygulaması kadar geniş bir veritabanına sahip olmasa da merak ettiğiniz bir hesabın hikayelerini incelemek için kullanabileceğiniz, ayrıca postegro yerine gelen uygulama arasında en çok kullanılan postegro benzeri uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulamayı google play store’dan indirebilir, başarısız olursanız apk olarak kullanabilirsiniz.

Instagram hesabınıza gizli bir hesap tarafından istek geldiğinde eğer bilmiyorsanız postegro uygulamasını kullanarak hesap hakkında bilgi alabiliyordunuz ancak postegro uygulaması kapatıldıktan sonra bunun için postegro yerine gelen uygulamaların sayısı artmaya başladı.

Postegro benzeri uygulamalar arasında secretle de yer alıyor ancak secretle bir uygulama değil, postegro benzeri siteler arasında yer alıyor ancak çok fazla veri tabanı olmaması ve kullanıcı sayısının az olması nedeniyle birçok hesap hakkında bilgi edinmek oldukça zor.

3. WebNunu – Postegro Gibi Uygulamalar

Postegro yerine gelen uygulamalar arasında en çok tercih edilen uygulama webNunu uygulamasıdır. WebNunu uygulamasının postegro benzeri uygulamalar arasında en çok tercih edilmesinin en önemli nedeni postegro uygulamasının birebir benzeri olarak tasarlanmış olmasıdır. Kullanıcılar postegro benzeri uygulama ararken bu uygulamayı çok sık kullanıyor çünkü çok benziyor.

Sosyal medya hesabınızda tanımadığınız bir hesaptan istek aldığınızda bu hesabın kim olduğunu ya da size neden istek gönderdiğini merak edebilirsiniz, bu hesap hakkında detaylı bilgi almak için postegro uygulaması kullanılıyordu ancak postegro uygulaması kapatıldıktan sonra postegro yerine gelen uygulamaların sayısı arttı ve postegro benzeri uygulamalar ortaya çıktı.

Profil raporları postegro gibi uygulamalar arasında en çok kullanılan postegro benzeri siteler arasındadır bunun en önemli sebebi ücretli ve ücretsiz destek vermesinin yanı sıra postegro benzeri bir çalışma sisteminin olmasıdır.

5. Whozi – Postegro Gibi Uygulamalar

Whozi uygulaması postegro uygulaması kapatıldıktan sonra postegro’nun yerine gelen uygulama olarak en çok tercih edilenler arasındadır çünkü postegro benzeri uygulamalarda olduğu gibi hata sorunları en aza indirgenmiş ve kullanıcılar tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Whozi uygulamasının postegro benzeri uygulamalar arasında trend olarak kullanılmasının en önemli nedeni google play store’dan kolayca indirilip kullanıma sunulmasıdır.

En İyi Postegro Benzer Siteler 2023

Instagram ya da Twitter hesabınıza gizli bir hesaptan istek geldiğinde bu hesap hakkında bilgi edinmek, neden istekte bulunduğunu anlamak ya da herhangi bir sebeple stalklamak için postegro uygulaması kullanılıyordu. Ancak postegro uygulaması kapatıldıktan sonra postegro yerine gelen uygulama ve sitelerin sayısı artıyor ve biz de sizler için bu siteleri bulmanızı sağlayacak postegro benzeri sitelerin aşağıda inceleyebileceğiniz bir listesini hazırladık.

1. Liliapp Web – Postegro Benzer Siteler

Liliapp web sitesi postegro benzeri siteler arasında en çok kullanılan siteler arasındadır. İnstagramdaki gizli hesapları incelemek için bu siteyi kullanabilirsiniz, bu sitede günde 3 kez sorgulama hakkınız var.

2. Web Postegro – Postegro Benzer Siteler

Web postegro ile gizli hesapları inceleyebilirsiniz. Bu site ile incelemek istediğiniz hesabın takipçi sayısının 50 k olması gerekmektedir. Ancak merak ettiğiniz hesapların hikayelerine bakabilir ve baktığınız hesabın sizi fark etmemesini sağlayabilirsiniz.

Postegro Benzer Uygulamalar iOS

Postegro uygulaması kapatıldıktan sonra Postegro yerine gelen bir uygulama bulmak oldukça zor olmaya başladı, özellikle ios işletim sistemli telefonların appstore marketlerinde bu tarz uygulamaları bulmak oldukça zor. Aşağıda sizler için postegro benzeri uygulamaların ios listesini hazırladık, aşağıdaki listeyi inceleyerek postegro gibi uygulamaları kullanabilirsiniz.

  • Sosyal Hayalet
  • Istory
  • Profil+
  • Instagram İçin Analiz
  • InstaBusted

Postegro Gibi Uygulamalarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Postegro benzeri uygulamalar dünyanın her yerinden kullanıcılara hizmet veriyor ancak bu uygulamaların kişisel verilerin korunmasıyla ilgili güvenlik ihlalleri nedeniyle kullanıcıların hesaplarının çalınması veya bilgilerin çalınması gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığı biliniyor, bu nedenle yukarıdaki uygulamaları kullanmadan önce hesabınızın güvenliğine dikkat ettiğinizden emin olun.

Postegro gibi uygulamaları kullanırken, bu tür uygulamalar sizden Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi ister ve bunu paylaşırsanız hesabınızın çalınma riskini artırırsınız, bu nedenle hesabınızla ilgili kritik bilgileri paylaşmaktan kaçının.

Postegro benzeri uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak ve kullanıcıların yorumlarını incelemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

7 thoughts on “2023 En İyi Postegro Benzeri Uygulamalar Listesi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *