En İyi Tiktok Keşif Saatleri 2023

Tiktok Keşif Saatleri 2023

Tiktok platformu tüm dünyada kullanılan çok popüler bir video platformu haline geldi, bu platformun keşfet özelliği herkesin dikkatini çekiyor ve tiktok discovery hours 2023 türkiye önemini artırıyor.

Tiktok keşfet saatlerini kullanmak tiktok hesabınızı büyütmek için çok faydalı olabilir çünkü keşfete düşen videolar genellikle çok izlendiği için veya viral içerik olma ihtimali yüksek olduğu için beğeni, paylaşım ve yorum alma olasılığı çok yüksektir. Hazırlamış olduğumuz bu yazıda tiktok keşif saatleri ile ilgili bir yazı hazırladık.

Tiktok Keşif Saatleri 2023 Türkiye

Sosyal medya platformlarında doğru saatlerde paylaşım yapmak abone, beğeni ve yorum almak için çok önemlidir. Ancak sosyal medya paylaşım saatleri platformlara göre değişiklik gösterdiği için her platformun kendine ait gönderi ya da video paylaşım saatleri bulunmaktadır.

Tiktok platformunda tiktok keşfet saatleri diğer platformlardan farklı olarak hazırlanmıştır, burada en önemli konu tiktok kullanıcılarının yaş aralığı ve bu yaş aralığındaki nüfusun platformu en çok kullandığı saatlerdir.

Aşağıdaki tiktok keşfet saatleri tablosunu kullanarak paylaşım yapmanızı tavsiye ederiz ancak yukarıdaki bu tiktok keşfet saatleri her profildeki kategoriler için uygun olmayabilir. Bu nedenle tiktok analytics kullanarak kendi kitleniz hakkında bir analiz yaparak doğru tiktok keşfet saatlerini öğrenebilirsiniz.

Tiktok Keşif Günleri

Tiktok Keşif Saatleri Masası

Pazartesi 18:00 – 00:00
Salı 21:00 – 12:00
Çarşamba 18:00 – 03:00
Perşembe 19:30 – 01:00
Cuma 18:00 – 12:00
Cumartesi 19:00 – 00:00
Pazar 11:00 – 17:00

Tiktok keşif saatleri tablosu tiktok fenomenleri tarafından sıklıkla kullanılmaktadır çünkü genellikle hedef kitlelerinin bu saatlerde karşılarına çıkacak içerikleri paylaşmaktadırlar bu yüzden tiktok keşif saatleri tablosu kullanılmaktadır.

Tiktok hesabınızı büyütmek için tiktok keşif saatleri tablosu dışında tiktok keşif günleri içerisindeki yoğunluk saatlerini de inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki tiktok keşif saatleri tablosu ve tiktok keşif düşme tablosu tiktok hesabınızı büyütmenize yardımcı olabilir.

Yukarıdaki tiktok keşif saatleri e-ticaret ile uğraşanlar için önerilen tiktok keşif saatleri listesidir. Siz de e-ticaret sitenizle ilgili hazırladığınız içeriklerin viral içeriğe dönüşmesini istiyorsanız aşağıdaki tiktok keşfet saatleri listesini kullanabilirsiniz.

 • Pazartesi: 11:00, 15:00 ve 15:00
 • Salı: 07:00, 9:00 ve 14:00
 • Çarşamba: 12:00, 13:00 ve 16:00
 • Perşembe: 14:00, 17:00 ve 12:00
 • Cuma: 10:00, 18:00 ve 20:00
 • Cumartesi 16:00, 12:00 ve 13:00
 • Pazar: 12pm, 13pm ve 9pm

Tiktok Keşfine Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler

Aşağıdaki maddeleri incelemenizi tavsiye ederiz çünkü tiktok videolarını paylaşmadan önce bu maddeler doğrultusunda içerik hazırlayıp paylaşırsanız tiktok keşfet saatlerinin etkisinin daha fazla olduğunu gözlemleyebileceksiniz.

 1. Viral İçerik Üretin
 2. Video Serisi Üretin
 3. Anahtar Kelimeli Açıklamalar Yapın
 4. Canlı Yayınlar Yapın
 5. Yorum Yapmayı Teşvik Edin
 6. Videolarda Tanıtımları Kullanın

Tiktok Keşif Saatleri Nasıl Belirlenir?

Tiktok keşif saatleri her kullanıcının sahip olduğu kitleye göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle paylaşım saatlerini belirlemek için kendi kitleniz hakkında bazı verilere ihtiyacınız vardır. Peki kendi kullanıcılarınızla ilgili veriler arasında nelere dikkat etmelisiniz?

Kitlenizin önceki paylaşımlarınızı beğendiği ve yorum yaptığı saatleri baz alarak elde ettiğiniz istatistiksel verileri analiz ettiğinizde kitlenizin tiktok’u hangi saatlerde kullandığını anlayabilir, uygun saatlerde içerik paylaşarak ulaşmak istediğiniz kitlenin keşif sayfasına düşebilirsiniz.

Tiktok kullanıcıları viral içeriklerle karşılaştıklarında sıklıkla paylaşır, abone olur, beğenir ve yorum yaparlar. Bu tür içerikler sürekli tekrarlanacağı için içerik sahibinin popülaritesi yüksek oranda artar.

Tiktok hesabınızı pro hesaba dönüştürdüğünüzde Tiktok uygulaması, pro kullanıcıların kitleleri hakkında bilgi edinmeleri için detaylı istatistikler sunar. Bu istatistikler arasında yaş, cinsiyet, lokasyon ve saatler oldukça değerli çünkü bu saatler doğrultusunda tiktok keşif saatleri 2022 hakkında bir analiz yapabilir ve kendi kitlenizin tiktok’u kullandığı saatleri belirleyebilirsiniz.

Tiktok Keşfe Düşmenin Yolları Nelerdir?

Tiktok keşfete düşmek için doğru saatlerde paylaşım yapmanın önemini yukarıda vurgulamıştık, bu başlık altında tiktok keşif saatleri dışında yapabileceğiniz önemli uygulamalar ve hesabınızı ulusal ve uluslararası hedef kitlelere nasıl ulaştırabileceğiniz hakkında detaylı bilgileri açıklayacağız.

Anahtar Kelimeli Açıklamalar Yazın

Tiktok içerikleri sadece tiktok platformu içerisinde değil aynı zamanda google arama sonuçlarında da yer aldığı için organik arama sonuçlarından takipçi ve beğeni alabilirsiniz. Gönderilerinizin tiktok keşfetine düşmesine sebep olmasının yanı sıra google arama sonuçlarından ziyaretçi gelmesi görüntülenme, beğeni ve yorum oranlarınızı arttırabilir.

Hastagh’leri Kullanın

Hastagh kullanımı, tiktok keşif saatleri türkiye ile birlikte kullanılabilecek en önemli faktörler arasında yer alıyor. Hastagh kullandığınız takdirde kitlenize rastlama şansınız oldukça artar, özellikle anahtar kelimeli hastagh kullanın.

Tiktok Analytics Kullanın

Tiktok uygulamasında ön planda olmak ve çok fazla beğeni, yorum ve paylaşım almak için tiktok analytics kullanarak kitleniz hakkında analizler almak ve onları tanımak çok önemlidir. Tiktok analytics kullanarak kitlenizin hareketlerini, cinsiyetini, konumunu ve daha birçok şeyi öğrenerek tiktok keşif saatlerini belirleyebilirsiniz.

Video Serileri Üretin

Video serileri üretmek her zaman faydalıdır, özellikle viral video olma potansiyeli olan içeriklere odaklanırsanız paylaşım süreniz ne olursa olsun her kitlenin beğenisini kazanabilirsiniz. Bu nedenle paylaşımlarınızda kaliteli ve Tiktok kitlesinin beğenebileceği içerikler üreterek işe başlamaya çalışın.

Tiktok SEO Uyumlu Kullanın

Tiktok SEO, tiktok profilinizin algoritma kriterleri doğrultusunda organik bir şekilde optimize edilmesini sağlayarak keşfe düşmesini ve arama sonuçlarında ön plana çıkmasını sağlayabilir. Tiktok seo kullanarak daha fazla abone ve beğeni elde edebilirsiniz.

Tiktok Keşfet Hilesi

Tiktok platformu içerisinde hesabınız veya markanız için çektiğiniz videoların viral hale gelmesi, ulusal ve uluslararası platformlarda tanınır hale gelmesi için tiktok discover hile ipuçlarını kullanabilirsiniz.

Tiktok keşfet hilesi aslında tiktok platformu içerisinde organik olarak yapabileceğiniz birkaç ipucundan ibarettir. Tiktok keşfet hilesi için yapmanız gereken ilk şey tiktok paylaşım saatleri tablosunu incelemek olabilir. Tiktok keşif saatleri tablosu hangi gün ve saatlerde paylaşım yapabileceğiniz konusunda size yardımcı olacaktır. Tiktok keşfet saatleri dışında tiktok keşfet etiketlerini de kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *