Instagram Hikaye Kapakları & Instagram Hikaye Kapakları 2023

Instagram Hikaye Kapakları & Instagram Hikaye Kapakları

Instagram uygulamasında en popüler özellik olan öne çıkanlar, öne çıkanlar Instagram hikaye kapakları ile kullanıcılar tarafından düzenlenebilmektedir.

Kullanıcılar paylaştıkları hikayeleri 24 saat sonra profillerindeki öne çıkanlar bölümüne ekliyor ve bu bölümdeki hikayeler instagram hikaye kapakları ile profilde yer alıyor. Kullanıcılar instagram hikayelerini kategorilere ayırdıkları için bu kategorilere uygun instagram hikaye kapakları kullanmaktadırlar. Instagram hikaye kapakları arasında aile, bebek, kalp, aşk, erkek, kadın, çocuk, araba ve kedi gibi birçok farklı türde kapak bulunmaktadır. Eğer siz de Instagram hesabınızda farklı kategorilerde öne çıkanlar için hikaye kapakları arıyorsanız aşağıda birçok farklı kategoride instagram h kapakları bulunmaktadır.

Instagram Hikaye Kapakları Bebek

Instagram hesabınızda bebekler ve çocuklarla ilgili paylaştığınız hikayeler silindikten sonra onları öne çıkanlara eklediğinizde o bölüme bebekle ilgili güzel bir instagram hikaye kapakları görseli eklemek ilgi çekici hale getirebilir. aşağıda instagram hikaye kapakları bebek örnekleri yer almaktadır.

Instagram Hikayesi Aileyi Kapsıyor

Instagram hesabınızda aile ile ilgili paylaştığınız hikayeler silindikten sonra onları öne çıkanlara eklediğinizde o bölüme aile ile ilgili güzel bir instagram hikaye kapakları görseli eklemek ilgi çekici hale getirebilir. aşağıda instagram hikaye kapakları aile örnekleri yer almaktadır.

Instagram Hikayesi Tatili Kapsıyor

Instagram hesabınızda aile ile ilgili paylaştığınız hikayeler silindikten sonra onları öne çıkanlara eklediğinizde o bölüme tatil ile ilgili güzel bir instagram hikaye kapakları görseli eklemek ilgi çekici hale getirebilir. aşağıda instagram hikaye kapakları tatil örnekleri yer almaktadır.

Instagram Hikaye Kapaklarını Sevin

Instagram hesabınızda sevgiliniz veya eşinizle ilgili hikayeler yayınladıktan sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz. Aşağıda instagram hikaye kapakları aşk ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikayesi Mezuniyeti Kapsıyor

Instagram hesabınıza okul mezuniyetinizle ilgili hikayeler gönderdikten sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz. Aşağıda instagram hikaye kapakları mezuniyet ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikayesi Kahveyi Kapsıyor

Instagram hesabınıza kahve ile ilgili hikayeler gönderdikten sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz. Aşağıda instagram hikaye kapakları kahve ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikayesi Erkekleri Kapsıyor

Instagram hesabınıza erkeklerle ilgili hikayeler ekledikten sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz. Aşağıda instagram hikaye kapakları erkek ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikayesi Kalp Kapakları

Instagram hesabınıza kalp ile ilgili hikayeler gönderdikten sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz. Aşağıda instagram hikaye kapakları kalp ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikayesi Araba Kapakları

Instagram hesabınıza araba ile ilgili hikayeler gönderdikten sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz, aşağıda instagram hikaye kapakları araba ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikaye Kapakları Siyah

Instagram hesabınızda siyah ile ilgili hikayeler yayınladıktan sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz. Aşağıda instagram hikaye kapakları siyah ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikaye Kapakları Mor

Instagram hesabınızda mor ile ilgili hikayeler yayınladıktan sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz. Aşağıda instagram hikaye kapakları mor ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikayesi Beni Kapsıyor

Instagram hesabınızda benimle ilgili hikayeler yayınladıktan sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz. Aşağıda instagram hikaye kapakları beni ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikayesi Aileyi Kapsıyor

Instagram hesabınıza aile ile ilgili hikayeler gönderdikten sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz. Aşağıda instagram hikaye kapakları aile ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikaye Kapakları Sevgili

Instagram hesabınıza sevgilinizle ilgili hikayeler gönderdikten sonra bu hikayelerin tamamını öne çıkanlar bölümüne eklerken ilginç instagram kapaklarını da bu bölüme eklemek isteyebilirsiniz, aşağıda instagram hikaye kapakları sevgili ile ilgili farklı görseller bulabilirsiniz.

Instagram Hikaye Kapakları Nasıl Yapılır?

İnstagram hikaye kapaklarını kendiniz yapmak ve öne çıkanlara eklemek istiyorsanız aşağıdaki instagram hikaye kapakları videosunu izleyerek kendi instagram kapaklarınızı yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *