Facebook Toplu Mesajları Tek Tıkla Nasıl Silinir?

Facebook Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Facebook mesaj kutunuzu kolayca temizlemek için Facebook toplu mesaj silme yöntemleri kullanabileceğiniz bir yazı hazırladık.

Mobil ve masaüstünde facebook uygulamasını kullanırken siz farkında olmadan facebook mesaj kutunuz dolmuş olabilir. Bu mesajları tek tek silmek yerine tek seferde silmenizi sağlayacak facebook mesajları toplu silme yöntemlerini kullanarak mesaj kutunuzu temizleyebilirsiniz. facebook messenger toplu mesaj silme hakkında her şey yazımızda.

Facebook Toplu Mesajları Nasıl Silinir

Facebook mesajları toplu silme yöntemlerini kullanarak mesaj kutunuzdaki gereksiz mesajlardan kurtulabilirsiniz. Aşağıdaki yöntemleri kullanarak facebook messenger toplu mesaj silme işlemini yapabilirsiniz.

Facebook toplu mesajlarını masaüstü ve mobil cihazlarda silmek için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz. Masaüstü facebook toplu mesaj silme yöntemi ile mobil Facebook mesajları toplu silme yöntemi arasında çok fazla fark yoktur.

 1. Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdaki web tarayıcısından facebook uygulamasına giriş yapın.
 2. Facebook hesabınıza giriş yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
 3. Facecbook sayfası açıldığında karşınıza çıkan sayfada sağ üst köşede bulunan mesajlar yani messenger kutusuna tıklayın, messengerda bulunan tümünü gör uyarısına tıklayın.
 4. Karşınıza çıkacak olan ekran tüm sohbetlerinizi görebileceğiniz sohbet ekranınız olacaktır.
 5. Karşınıza çıkacak olan sohbet ekranında facebook toplu mesaj silme için mesajları işaretleyin ve üzerlerine basılı tutun.
 6. Basılı tuttuktan sonra önünüze bir sekme açılacak, bu seçenekler arasından Facebook mesajlarını toplu olarak silme seçeneğine tıklayın.
 7. Facebook toplu mesaj silme seçeneğine tıklayarak istemediğiniz mesajlardan kolayca kurtulabilirsiniz.
 8. Eğer mesajlar toplu olarak silinmezse bu işlemi tekrar deneyebilir ya da ayrı ayrı uygulayarak Facebook toplu mesaj silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Toplu Mesaj Silme Programı

Facebook mesajlarından tek seferde kurtulmanın birçok yöntemi vardır, yukarıdaki yöntemleri kullanmadan tek seferde bir program kullanarak mesajlardan kurtulmak için facebook toplu mesaj silme programını kullanabilirsiniz.

 1. Bilgisayarınızdaki chrome tarayıcısını kullanarak internete giriş yapın.
 2. Chrome web mağazasına gidin ve fast del message for Facebook messages bulk deletion programını arayın.
 3. Facebook toplu mesaj silme programı olan fast del message’a tıklayın ve uzantı olarak ekleyin.
 4. Chrome tarayıcınıza facebook yazın ve hesabınızı açın.
 5. Chrome’da sağ üst köşedeki uzantınızın simgesine tıklayın.
 6. Tüm Mesajları Sil seçeneğine tıklayarak Facebook mesajlarını toplu silme programı ile tüm mesajlarınızı silebilirsiniz.

Facebook mesajlarını toplu silme programını kullanmak için bir eklenti yüklemeniz gerekiyor, daha sonra bu eklenti yardımıyla mesaj kutunuzda istemediğiniz mesajlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Facebook mesajlarını toplu silme programını nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Facebook mesajlarını toplu silme programını kullanabilirsiniz.

Facebook mesajlarını toplu silme yazımız yerine video izleyerek mesaj silmek isterseniz messanger mesajlarını toplu silme için kullanabileceğiniz bir videoyu aşağıya bırakıyoruz. Bu videoyu izleyerek chrome eklentisi ile Facebook mesaj kutunuzu silebilir ve temizleyebilirsiniz.

Facebook Toplu Mesaj Silme Programı Listesi

 1. Facebook- Tüm mesajları sil,
 2. Haberci Temizleyici,
 3. Messenger Mesaj Temizleyici
 4. Facebook için tüm mesajları sil.

10 thoughts on “Facebook Toplu Mesajları Tek Tıkla Nasıl Silinir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *